Оголошеннявсі

Науково-практична конференція «Імплементація сучасних технологій відновного лікування постраждалих в умовах особливого періоду»

9 грудня 2016 року директор Центру педагогічних та психологічних досліджень доцент Ржевський Г.М. та практичні психологи: Пасічнюк О.П., Вороп І.В., студентка 5 курсу ФЕМП спеціальності «Психологія» Чумаченко Г.С. та психолог навчально-виховного відділу Кущенко О.М. відвідали науково-практичну конференцію «Імплементація сучасних технологій відновного лікування постраждалих в умовах особливого періоду», організовану громадською організацією «Асоціація з медичної та психологічної реабілітації» спільно з Київським медичним університетом та «Державним інститутом сімейної та молодіжної політики» у м. Києві.

На конференції було представлено багато доповідей, зокрема: «Вина та сором в контексті психосоматики» академіка АН ВО України, зав. каф. психосоматичної медицини та психотерапії НМУ ім. О.О. Богомольця, д.м.н., професора Чабана О.С.; «Хронічний соціальний стрес: багатофакторність розвитку, багатозначність проявів, мультидисциплінарність в терапії» д.м.н., професор, заф. Каф. психіатрії, психотерапії та медичної психології НМАПО ім. П.Л. Шупика, Пилягіна Г.Я. А також майстер-класи, зокрема: «Експертиза життєвого самовизначення з акме-орієнтації для ветеранів АТО»  к. педагог. Н., с.н.с., доцент, докторант каф. психології розвитку Київського національного університету ім. Тараса Шевченка, Ткаченко О.А.

Наприкінці всім учасникам організатори вручили сертифікати.

09.12.2016
redactor