ДЕРЖАВНИЙ ТОРГОВЕЛЬНО-ЕКОНОМІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ / КИЇВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ ТОРГОВЕЛЬНО-ЕКОНОМІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
img

Оголошеннявсі

ФЕМП на хвилях перемоги!

Загальна інформація

Спекотним для плавців КНТЕУ виявився перший день зими. Саме 1 грудня 2016 року відбулися змагання Чемпіонату з плавання за програмою Спартакіади КНТЕУ серед факультетів. В програму змагань входили дистанції 50 м усіма спортивними способами плавання і естафетне плавання 4 х 50 м вільним стилем для дівчат та юнаків.

Як завжди, на кожній дистанції відбувалася запекла боротьба, особливо, за п’єдестал пошани. В кожній плавальній дисципліні були свої фаворити. Не сталося дива на дистанціях 50 м вільним стилем і 50 м батерфляєм серед чоловіків: упродовж багатьох років переможцем традиційно стає Вадим Березін (ФЕМП). Гідну підтримку своєму лідеру надали члени збірної команди ФЕМП з плавання: Віктор Раздобудько, Олексій Жакун, Сергій Шил юк, Альона Ярошенко, Катерина Сидоренко, Дар’я Герасимова. Саме ФЕМП-івці вибороли вищу сходинку П’єдесталу Пошани в загально-командному заліку.

Показники загально-командного заліку демонструють досить щільні результати. З незначним відставанням друге місце посіли плавці ФМТП. Слів поваги і пошини заслуговують Дар’я Ященко, Юлія Черенок, Діана Дарабаш, Дар’я Личман, Катерина Коноваленко, Євген Захарчук, Сергій Шемет, Андрій Скуба, Владислав Попадін. Як завжди, найбільший ажіотаж і емоційне піднесення викликало естафетне плавання. Юнаки ФМТП і ФЕМП упродовж всієї дистанції йшли одне поряд з одним. На останніх метрах останнього етапу естафети хлопці ФМТП буквально «вирвали» перемогу у ФМП, торкнувшися бортику басейну на мить раніше. Кілька секунд в естафетному плаванні програли другому місцю юнаки з ФФБС. Третіми стали вони і в загально-командному заліку. Команда ФФБС була й найбільш представницькою: Марія Кривошия, Тетяна Кар пінська, Роман Гахраманов, Микита Парамонов, Вадим Шевченко, Михайло Замурій, Андрій Гонтарев, Ярослав Глущек, Нукрі Габаідзе, Маким Бережной, Олександр Макаров. Відповідно, четверте місце посіла команда ФТМ, п’яте – ФРГТБ, шосте – ФОАІС.

Основу усіх збірних складають студенти-старшокурсники. Гідну підтримку і супротив досвідченим плавцям надають першокурсники Анастасія  Колісниченко, Валерія Чуприна, Олександр Муромцев, Данило Попов (всі ФТМ), Сергій Гордієнко (ФРГТБ), Віталій Харченко, Олександр Силенко, Денис Коломієць (всі ФОАІС).

Чемпіонами в окремих видах стали:

50 м вільним стилем (дівчата) - Анастасія Терех (ФТМ, 1 курс);

50 м брасом (дівчата) - Анастасія Терех  (ФТМ,1 курс);

50 м н/сп (дівчата) - Вероніка Бакрадзе (ФРГТБ, 4 курс);

50 м батерфляєм (дівчата) - Катерина Сидоренко (ФЕМП, 3 курс);

50 м н/сп (юнаки)  - Сергій Гордієнко (ФРГТБ, 1 курс);

50 м брасом  - Андрій Скуба (ФМТП, 3 курс).

Всі хлопці і дівчата намагалися виступити якнайкраще. Ярослав Подорожняк (ФОАІС, 2 курс) вперше подолав дистанцію 50 м брасом, виконавши норматив 1 розряду.

Головним досягненням змагань, що минули, стали не тілки одержані перемоги і спортивна боротьба, а радість спілкування, взаємна допомога і емоційне піднесення всіх учасників.

В спорті є суперники. В спорті немає ворогів.

Нехай серце не залишить радість і тепло!