Аліса з Країни чудес завітала до новорічного гуртожитку

Новорічний конкурс-огляд святково прикрашених холів гуртожитків став уже традицією в студмістечку, і з кожним роком гуртожитки демонструють творчість в оформленні. От і цього року 21 грудня в студмістечку по-справжньому запанувала казкова атмосфера свята.

Новорічна комісія у складі заступників деканів факультетів, дирекції студмістечка, завідувачів та голів РСС гуртожитків мали почесну місію оцінити та вибрати найсвятковіше вбраний гуртожиток.

Вже вкотре гуртожиток №4 виборов перемогу і здобув 1 місце в конкурсі: оригінальна тематика «Аліса в Країні чудес» та яскрава презентація холу не залишила байдужими комісію:

• у номінації «Новорічний затишок» перемогу отримав гуртожиток № 1;
  • у номінації «Сімейна новорічна гостинність» - гуртожиток №3;
  • номінація «Новорічна креативність» дісталася гуртожитку №2;
  • «Новорічні глядацькі симпатії» отримав гуртожиток №6.

Отже, можна сміливо заявити, що талант, креативність та фантазія наших студентів не має меж. Тож раджу вам скоріше завітати до наших гуртожитків та насолодитися справжньою новорічною феєрією.

20.12.2016
redactor