Otto-Friedrich-Universität Bamberg

Центр європейської освіти

Otto-Friedrich-Universität Bamberg
Бамберзький університет імені Отто Фрідріха, м. Бамберг

Бамберзький університет імені Отто Фрідріха відомий цікавим парадоксом - це одночасно один з найстаріших і водночас новітніх навчальних закладів. Перша дата заснування - 1672 рік, але в 1972 була проведена масштабна реорганізація і фактично повторне відкриття. Основна спеціалізація - це гуманітарні та соціальні науки, економіка і культурологія. Крім цього також розвиваються спеціальності з прикладної інформатики, так як спостерігається високий попит на фахівців подібного плану.

До структури університету входять чотири факультети, які прирівнюються до повноцінних інститутів:  факультет гуманітарних наук; факультет соціальних наук, економіки та ділового адміністрування; факультет гуманітарних наук та освіти; факультет інформаційних систем та прикладних комп'ютерних наук.

Основні напрямки - це історичні дослідження і збереження культурної спадщини, соціологія та політологія. В цілому тут навчається понад 12 000 студентів. Також відзначається досить великий відсоток іноземних студентів.

Опис програми навчання в рамках студентського обміну для студентів ДТЕУ/КНТЕУ

Навчальна програма: магістерська.

Термін навчання: 1 семестр (5 місяців).

Форма навчання: студентський обмін.

Мова навчання: німецька або англійська.

Вимоги до студентів:

• диплом бакалавра ДТЕУ/КНТЕУ;
  • знання англійської або німецької мови на рівні В2, підтверджені відповідним сертифікатом;
  • подання факультету за підписом декана та голови РСС;
  • резюме;
  • мотиваційний лист.

Додаткова інформація надана в Study guide англійською  мовою.

Офіційний сайт: https://www.uni-bamberg.de/

23.12.2016