Стали відомі результати І туру конкурсу студентських наукових робіт ФМТП

22 грудня 2016 року на факультеті міжнародної торгівлі та права відбувся I тур конкурсу студентських наукових робіт з природничих, технічних і гуманітарних наук.

За підсумками роботи конкурсних комісій визначено кращі студентські наукові роботи.

З напряму «Світове господарство і міжнародні економічні відносини» на конкурс подано 9 наукових робіт – кращими визнано роботи:

• Шкваровської Яни Геннадіївни, 4 курс, 9 група (ФМТП);
  • Грекова Сергія Георгійовича, 3 курс, 13 група (ФМТП);
  • Тарадюка Богдана Олександровича, 3 курс, 13 група (ФМТП).

У конкурсі з напряму «Актуальні питання співробітництва з Європейським Союзом» взяли участь 20 студентів, кращими визнано роботи:

• Андрюшкіної Вікторії Андріївної, 4 курс, 9 група (ФМТП);
  • Бугакової Олександри Сергіївни, 3 курс, 14 група (ФМТП);
  • Дзюби Анастасії Олександрівни, 4 курс, 9 група (ФМТП).

Переможцями першого туру конкурсу студентських наукових робіт з напряму «Адміністративне право і процес; фінансове право; інформаційне право» стали:

• Коваленко Жанна Анатоліївна, 1 курс магістр, 10 група (ФМТП);
  • Переверзєв Влад Олексійович,  4 курс, 1 група (ФМТП).

Кращими студентськими науковими роботами з напряму «Інтелектуальна власність» визнані роботи студентів:

• Медведєва Антона Глібовича, 1 курс магістр, 3 група (ФМТП);
  • Куська Богдана Сергійовича, 1 курс магістр, 13 група (ФМТП);
  • Степанка Руслана Юрійовича, 4 курс, 7 група (ФМТП).

Переможцем першого туру конкурсу студентських наукових робіт з напряму «Юридичні науки» стала:

• Кушнір Дар’я Валеріївна, 4 курс, 1 група (ФМТП).

З напряму «Українська мова та література» на конкурс подано 10 наукових робіт – кращими стали:

• Вишняк Наталія Ігорівна, 1 курс, 9 група (ФТМ);
  • Богданець Наталія Сергіївна, 1 курс, 5 група (ФТМ);
  • Мельник Наталія Юріївна, 1 курс, 8 група (ФЕМП).

Бажаємо успіхів нашим студентам та перемог у ІІ турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт!

22.12.2016
adv