Оголошеннявсі

Всеукраїнський конкурс дипломних робіт студентів вищих навчальних закладів зі спеціальності “Облік і оподаткування”

29 листопада 2016 року відбулося засідання Галузевої конкурсної комісії з проведення Всеукраїнського конкурсу дипломних робіт студентів вищих навчальних закладів освіти зі спеціальності “Облік і оподаткування”.

На підставі відкритого обговорення та оцінювання дипломних робіт (освітньо-кваліфікаційний рівень магістр) конкурсна комісія вирішила визнати серед переможців та нагородити Дипломом І ступеня Бенько Надію Миколаївну (керівник Сопко Валерія Василівна, д.е.н., професор).

29.11.2016
redactor