Оголошеннявсі

Відбувся розіграш Новорічного студентського кубку м. Києва з гри "Що? Де? Коли?"

27 грудня 2016 року за підтримкою Київського міського клубу знавців та BrainHub у КНТЕУ одночасно з 6 іншими провідними столичними ВНЗ був проведений розіграш Новорічного студентського кубку м. Києва з гри "Що? Де? Коли?".

Кращі команди університету, незважаючи ні на сесію, ні на погоду, знову зійшлися в очному протистоянні і з головою поринули у світ інтелекту, азарту, командної роботи та по-справжньому дружньої змагальної атмосфери.

Ведучим турніру традиційно виступив доцент кафедри туризму та рекреації Хлопяк Сергій Васильович.

Високий ранг змагання передбачав і високу складність запитань. Проте з більшістю з них наші команди впоралися!

Впевнену перемогу в турнірі здобула команда "Теорія маленького Спока Шредінгера", що виступала в такому складі:

Толкачов Олександр (капітан) – ФФБС, 1 курс магістратури

Грицюк Костянтин – ФФБС, 4 курс

Затуливітер Тамара – ФРГТБ, 1 курс магістратури

Донченко Олександра – ФРГТБ, 2 курс магістратури

Чернецький Богдан – ФОАІС, 4 курс

Артеменко Альона – ФФБС, 1 курс магістратури

II місце посіла команда "Ложная шестёрка":

Харченко Євген (капітан) – ФФБС, 5 курс

Логімахов Євгеній – ФФБС, 3 курс

Почапський Владислав – ФТМ, 3 курс

Мельник Михайло – ФФБС, 1 курс магістратури

Пилипенко Богдан – ФФБС, 3 курс

Сидорова Олена – ФФБС, 2 курс

Замкнула призову трійку команда "Ю.В":

Швайцер Вероніка (капітан) – ФРГТБ, 1 курс

Баєв Роман – ФОАІС, 2 курс

Бєлодєдов Олексій – ФОАІС, 2 курс

Деремешко Максим – ФОАІС, 3 курс

Суханов Данило – ФОАІС, 3 курс

Команди-призери отримали сертифікати на ігри від інтелектуальних клубів "BrainHub" та "Кругозор".

Вітаємо переможців і чекаємо на наступних турнірах!

27.12.2016
остання редакція 02.03.2017