Оголошеннявсі

Визначені кращі наукові роботи студентів для участі конкурсі за напрямом «Бухгалтерський облік, аналіз та аудит»

28 грудня 2016 року конкурсна комісія з напряму «Облік і оподаткування» у складі завідувача кафедри обліку та оподаткування,
д.е.н., проф. В.В. Сопко, завідувача кафедри фінансового аудиту, д.е.н., доц. К.О. Назарової, к.е.н., доц. кафедри фінансового аудиту В.Г. Барановської та к.е.н., ст. викладача кафедри обліку та оподаткування Т.В. Ігнатенко визначила кращі наукові роботи студентів, які будуть представлені у ІІ турі Всеукраїнського конкурсу наукових робіт за напрямом «Бухгалтерський облік, аналіз та аудит»:

Тема роботи

ПІБ учасника

ПІБ наукового керівника

Електронна торгівля в Україні: сутність та особливості обліку

Матейчук Юлія Костянтинівна, 4 к., 3 гр.

Шаповалова А.П.

Облік операцій з продажу товарів в системі лояльності

Лисенко Аліна Миколаївна,
4 к., 4 гр.