Оголошеннявсі

Засідання спеціалізованої вченої ради К26.055.04 за спеціальністю «Організаційна психологія; економічна психологія»

16 січня 2017 року о 14.00 відбулося засідання спеціалізованої вченої ради К26.055.04 за спеціальністю 19.00.10 – «Організаційна психологія; економічна психологія» у Київському національному торговельно-економічному університеті з порядком денним:

1. Про прийняття до захисту дисертації на здобуття наукового ступеня кандидата психологічних наук Арзуманян Каріни Каренівни на тему «Формування психологічної готовності менеджерів торговельних підприємств до розв’язання професійних конфліктів».

Науковий керівник: д.психол.н., професор Корольчук В.М.

1. Про прийняття до захисту дисертації на здобуття наукового ступеня кандидата психологічних наук Кушніренко Катерини Олегівни на тему «Психологічні особливості професіографії діяльності спеціалістів банківської сфери».

Науковий керівник: д.психол.н., професор Корольчук М.С.

16.01.2017
redactor