Захист випускних кваліфікаційних робіт студентів ФТМ

16-17 січня 2017 року на факультеті торгівлі та маркетингу відбувся захист випускних кваліфікаційних робіт студентів денної форми навчання.

Голови екзаменаційних комісій відмітили високий практичний та теоретичний рівень підготовки студентів та зазначили, що тематика випускних кваліфікаційних робіт є актуальною, відображає проблеми, які стоять перед митними органами, торговельними та виробничими підприємствами в сучасних умовах господарювання. У роботах наведено конкурентні стратегії маркетингової та рекламної діяльності підприємства, товарознавча характеристика та оцінка конкурентоспроможності товарів вітчизняних і закордонних виробників, висвітлені тенденції розвитку ринку окремих груп споживчих товарів, способи й умови їх зберігання, організація заготівлі сировини, прогнозування збереженості окремих груп товарів, проведений критичний аналіз  діючої нормативної документації та надано пропозиції щодо її удосконалення та гармонізації відповідно до вимог ЄС, висвітлено особливості ідентифікаційної експертизи, митного оформлення та контролю товарів, визначення їх митної вартості.

За спеціальністю "Товарознавство і комерційна діяльність" (спеціалізація "Товарознавство та організація зовнішньої торгівлі") захистили роботи 9 студентів. Голова екзаменаційної комісії – Ковтун П.О., генеральний директор ПрАТ "Нова лінія".

Високу фахову компетентність та глибокі наукові знання під час захисту випускних кваліфікаційних робіт продемонстрували студенти: Аврамук Олена, Нелепа Оксана, Мельничук Оксана.

За спеціальністю "Товарознавство та комерційна діяльність" (спеціалізація «Товарознавство і комерційна логістика») захистили роботи 14 студентів.

Працювало 2 екзаменаційні комісії, головами яких були Яценко В.А., управитель з організації консультативних послуг консалтингової компанії ТОВ «АЛЛЄГО», та Гуляр Т.Б., канд.філол.наук, директор Департаменту управління людськими ресурсами ПрАТ "Фуршет".

Високу фахову компетентність та глибокі наукові знання під час захисту випускних кваліфікаційних робіт продемонстрували студенти: Журба Вікторія, Зінченко Наталія, Комлик Ірина, Тиртишна Ліна, Муляр Валерія.

За спеціальністю "Товарознавство та експертиза в митній справі» захистили роботи 25 студентів.

Працювало 2 екзаменаційні комісії, головами яких були Муромцев Л.М., канд.техн.наук, начальник управління заходами регулювання ЗЕД Департаменту організації митного контролю та оформлення Державної фіскальної служби України, та Демченко С.С., начальник управління профілювання митних ризиків Департаменту організації митного контролю Державної фіскальної служби України.

Високу фахову компетентність та глибокі наукові знання під час захисту випускних кваліфікаційних робіт продемонстрували студенти: Самойло Олена, Нерослик Оксана, Гриценко Світлана, Гужва Ірина, Михайличенко Катерина, Рибак Дар’я.

За спеціальністю «Експертиза товарів та послуг» захистили роботи 6 студентів. Голова екзаменаційної комісії – начальник відділу державної політики у сфері внутрішньої торгівлі та захисту прав споживачів Департаменту розвитку підприємництва та регуляторної політики Міністерства економічного розвитку і торгівлі України Васильчук О.П.

Високу фахову компетентність та глибокі наукові знання під час захисту випускних кваліфікаційних робіт продемонстрували студенти: Володько Олеся, Григорьєва Вікторія, Котова Людмила, Кушніренко Тетяна.

За спеціальністю «Управління безпечністю та якістю товарів» захистили роботи 5 студентів. Голова екзаменаційної комісії –  завідувач лабораторії профілактики аліментарно залежних захворювань Інституту громадського здоров’я  ім. О.М. Марзєєва Академії медичних наук України, д.м.н, проф Гуліч М.П.

Високу фахову компетентність та глибокі наукові знання під час захисту випускних кваліфікаційних робіт продемонструвала студентка Шевцова Яна.

За спеціальністю «Організація оптової та роздрібної торгівлі» захистили роботи 11 студентів. Голова екзаменаційної комісії - Богданова Н.Г., заступник генерального директора ПАТ «Галант».

Високу фахову компетентність та глибокі наукові знання під час захисту випускних кваліфікаційних робіт продемонстрували студенти: Кириченко Олена, Деруга Руслан.

За спеціальністю «Реклама» захистили роботи 8 студентів. Голова екзаменаційної комісії – Білецька А.В., прес-секретар ГК «Фокстрот», канд. наук із соц. комунік.

Високу фахову компетентність та глибокі наукові знання під час захисту випускних кваліфікаційних робіт продемонстрували студенти: Гаджій Оксана, Подвойська Вікторія, Полтавець Анастасія, Тольська Ольга, Чеснокова Дар’я, Шаповаленко Дарина.

За спеціальністю «Маркетинг» (спеціалізація «Маркетинг») захистили роботи 24 студенти. Працювало 2 екзаменаційні комісії, головами яких були Делікатна І.О., керівник Служби управління талантами Рекламно-комунікаційного холдингу «Atlantik Group», та Лео М.В., директор із стратегічного розвитку Інвестиційно-девелоперської компанії «DEOL Partners», к.е.н.

Високу фахову компетентність та глибокі наукові знання під час захисту випускних кваліфікаційних робіт продемонстрували студенти: Антоненко Юлія, Березняк Наталія, Вовченко Ігор, Петренко Нінель, Протасова Ірина, Філін Ілля, Чигарєв Антон.

За спеціальністю «Маркетинг» (спеціалізація «Рекламний бізнес») захистили роботи 24 студенти. Голова екзаменаційної комісії – директор з маркетингу ТОВ «Діджитал Десіжнс», канд.екон.наук Іртлач М.О

Високу фахову компетентність та глибокі наукові знання під час захисту випускних кваліфікаційних робіт продемонстрували студенти: Волосова Анастасія, Дубаневич Тетяна, Єлінек Анна, Калініченко Євгеній, Кіндякова Катерина, Негієвич Богдана, Гусленко Юлія, Лещенко Олександр, Сапсай Світлана, Шелудченко Тетяна.

Результати виконаних випускних кваліфікаційних робіт рекомендовані ЕК до впровадження у практику діяльності виробничих підприємств, підприємств торгівлі, органів Державної фіскальної служби України.

17.01.2017
остання редакція 14.04.2017