Семінар-практикум "Податки та єдиний соціальний внесок за 2016 рік"

З метою розвитку правового простору в Україні, забезпечення інтеграції освіти і науки в юридичну практику та побудови професійного нотаріального самоуправління 24 січня 2017 року в Конгрес-центрі КНТЕУ відбувся семінар-практикум "Податки та єдиний соціальний внесок за 2016 рік".

Співорганізатор заходу  Нотаріальна палата України.

Доповідач – Олена Самощенко, приватний нотаріус, м. Харків, експерт журналу «Мала Енциклопедія Нотаріуса» розповіла учасникам заходу про:

• Декларування доходів приватними нотаріусами за 2016 рік.
  • Облік доходів та витрат нотаріуса: порядок та вимоги до документів.
  • Справляння військового збору за 2016 рік.
  • ЄСВ: особливості нарахування та порядок сплати.
  • Оподаткування доходів фізичних осіб від продажу майна, а також у вигляді спадщини та подарунків.
  • Форма №1-ДФ: особливості заповнення та подання розрахунків.
  • Відповідальність приватних нотаріусів за податкові правопорушення.
  • Повноваження Державної виконавчої служби України та Міністерства фінансів України у взаємовідносинах з приватними нотаріусами.
  • Оскарження неправомірних рішень органів ДФС. Судова практика.

Семінар-практикум виявився надзвичайно насиченим та корисним фахівцям у сфері юриспруденції та оподаткування.

23.01.2017
остання редакція 14.04.2017