Перемога студента КНТЕУ в міжнародному туристичному конкурсі

У січні 2017 року в Академії туризму Анталії (м. Анталія, Туреччина) у рамках підтримки молодіжних туристичних ініціатив підведено підсумки міжнародного конкурсу наукових проектів «Розвиток туризму в сучасному світі: історія і перспективи» серед студентів та школярів у віці від 13 до 27 років з країн Європи, СНД, Африки та Азії.

У конкурсі взяли участь понад 60 учасників.

Мета конкурсу – розширення кругозору учасників у сфері туризму та охорони культурної спадщини різних країн, сприяння розвитку міжкультурних комунікацій серед молоді різних країн світу.

За результатами конкурсного відбору визначено кращі проекти:

- диплом ІІ ступеня − Туник Олександр Миколайович, студент 1 курсу 10м групи (магістр) ФРГТБ КНТЕУ. Проект «Смарт-місто для смарт-відвідувачів» (науковий керівник: д.е.н., проф. Ткаченко Т.І.).

Бажаємо успіхів та подальших перемог на міжнародній арені!

30.01.2017
остання редакція 14.04.2017