Оголошеннявсі

Кубок міста Києва з гри "Що? Де? Коли?" вдруге підкорила наша "Теорія маленького вибуху"

27 січня 2017 року за сприянням Департаменту освіти і науки, молоді та спорту Київської міської державної адміністрації спільно з громадською організацією «Ліга життя» та компанією «Гра-Україна» був розіграний Зимовий Кубок міста Києва з гри «Що? Де? Коли?» серед студентських команд, що вже вдруге відбувся у приміщенні «Carribean Club».

Як і у попередньому розіграші Кубку в турнірі в очному протистоянні зустрілися найсильніші команди провідних столичних вищих навчальних закладів, серед яких були і дві команди Київського національного торговельно-економічного університету.

Змінилися запитання, стали сильнішими суперники, але володарем головного трофею змагання знову стала команда КНТЕУ «Теорія маленького вибуху»!

Склад команди переможців:

1. Толкачов Олександр Анатолійович – ФФБС, 1 курс магістратури, 2 група (капітан);
  2. Артеменко Альона Володимирівна – ФФБС, 1 курс магістратури, 6 група;
  3. Донченко Дмитро Валентинович ­ – ФРГТБ, аспірант кафедри інженерно-технічних дисциплін;
  4. Донченко Олександра Павлівна – ФРГТБ, 2 курс магістратури, 8а група;
  5. Грицюк Костянтин Володимирович – ФФБС, 4 курс, 6 група;
  6. Чернецький Богдан Степанович – ФОАІС, 4 курс, 4 група.

Вітаємо наших інтелектуалів з черговою блискучою перемогою!

27.01.2017
остання редакція 14.04.2017