Наставники академічних груп: "Про післязавтра треба думати вже сьогодні"

Протягом першого тижня навчання наставники академічних груп кафедри менеджменту зустрілися зі своїми підопічними.

Традиційно на початку семестру студентам нагадали основні правила та вимоги учбового процесу. Серед ключових особливостей цього циклу зустрічей було те, що студентам у простій та чітко зрозумілій формі було роз'яснено основні нюанси стипендіального забезпечення.

Наразі наставники акцентували увагу на категоричному недопущенні пропусків занять без поважних причин, необхідності напрацювання поточних балів задля забезпечення високого підсумкового балу, що, у результаті, дасть змогу отримувати академічну стипендію в подальшому.

Не менш важливим питанням було ознайомлення студентства з планом загальноуніверситетських заходів на майбутній семестр. Участь у цих заходах є не лише інструментом розширення кругозору, способом отримання нових навичок і знань, але є так само потужним профорієнтаційним та рекламним інструментом, що популяризує КНТЕУ серед абітурієнтів, їх батьків та потенційних партнерів.

31.01.2017
остання редакція 06.02.2017