Вдосконалення навчальних планів підготовки студентів ФЕМП набору 2017 року

1 лютого  2017 року в КНТЕУ відбулася чергова нарада з обговорення змін до робочих навчальних планів підготовки студентів ФЕМП набору 2017 року.

До участі в обговоренні планів були запрошені не лише завідувачі кафедр та розробники планів, а й гаранти освітніх програм усіх кафедр факультету.

До участі в подібних заходах завжди долучаються і партнери КНТЕУ - провідні фахівці-практики державного та приватного секторів економіки, чия думка є вкрай важливою, адже саме вони ретранслюють вимоги до того, що повинен знати і вміти випускник КНТЕУ, щоб отримати престижну і високооплачувану роботу.

Під час обговорення наповнення робочих навчальних планів навчальними дисциплінами, як обов'язкових до вивчення, так і за вибором, керівниками університету, а також деканами та завідувачами кафедр були висловлені конструктивні пропозиції та зауваження щодо переліку дисциплін з кожної спеціалізації з метою підвищення якості навчального процесу.

У цілому робота пройшла в атмосфері співпраці та взаємодопомоги.

01.02.2017
1986