Візит делегації КНТЕУ до Єревану

3-4 лютого 2017 року делегація КНТЕУ у складі проректора з науково-педагогічної роботи та міжнародних зв’язків Валерія Миколайовича Сая та професора кафедри економічної теорії та конкурентної політики Анжеліки Григорівни Герасименко відвідала Французький університет Вірменії в місті Єреван.

Під час візиту вони взяли участь у засіданні робочої групи з реалізації проекту ERASMUS+ «Стимулювання інтернаціоналізації досліджень шляхом запровадження системи забезпечення якості третього рівня вищої освіти у відповідності до європейських вимог».

За результатами засідання розроблено план та календарний графік реалізації проекту, розподілено зони відповідальності учасників.

Окрім представників КНТЕУ, у роботі засідання взяли участь представники Міністерства освіти і науки України, Харківського національного економічного університету ім. С. Кузнеця, а також делегати з інших країн – Франції, Іспанії, Польщі, Вірменії, Казахстану та Монголії.

04.02.2017
redactor