Центр розвитку кар'єри налагоджує зв'язки: екскурсія до «Хаятт Рідженсі Київ»

8 лютого 2017 року за сприянням Центру розвитку кар’єри студенти та викладачі факультету ресторанно-готельного та туристичного бізнесу відвідали з екскурсією готель «Хаятт Рідженсі Київ».

Під час зустрічі студенти мали можливість ознайомитися зі специфікою майбутньої професії, вимогами до кандидатів, корпоративною культурою, поринути в середовище гостинності. Ознайомчу екскурсію проводила фахівець з персоналу Восьмаченко Катерина, яка презентувала концепцію, основні служби, номерний фонд, архітектурні рішення готелю. Родзинкою екскурсії став огляд найбільшого номеру готелю – Президентські апартаменти, площа якого складає 210 кв. м., займає повністю 10 поверх готелю.

Щиро дякуємо персоналу готелю «Хаятт Рідженсі Київ» за гостинність, участь у формуванні професійних компетентностей майбутніх фахівців та висловлюємо надію на подальшу співпрацю.

08.02.2017
adv