Оголошеннявсі

Студенти відвідали лідера ринку безалкогольної продукції «Кока-Кола Беверіджиз Україна»

8 лютого 2017 року студенти 2 курсу 12 групи ФЕМП разом з куратором, доцентом кафедри економіки та фінансів підприємства Новіковою Н.М., відвідали на Київщині іноземне підприємство «Кока-Кола Беверіджиз Україна», яке є лідером на українському ринку безалкогольних напоїв та третє за величиною у світі підприємство, що входить до складу Coca-Cola Hellenic Group.

Студенти відвідали музей Кока-кола, виробничі цехи, ознайомилися з вимогами до якості продукції, принципами ведення бізнесу, асортиментом товарів (всесвітньо відомі газовані напої, як Coca-Cola, Fanta та Sprite; холодні чаї під торговою маркою Nestea; соки та нектари під брендами Rich, BotaniQ, «Добрий»; природна питна вода «BonAqua» тощо).

На завершення відбулася дегустація напоїв підприємства, під час якої студенти ставили питання стосовно діяльності підприємства. Усі отримали сувеніри на згадку.

08.02.2017
redactor