Визначено переможців I етапу олімпіади з дисципліни «Інтелектуальна власність»

10 лютого 2017 року в стінах КНТЕУ відбувся I етап студентської олімпіади з дисципліни «Інтелектуальна власність».

Участь у заході взяли понад 20 студентів, серед яких – представники всіх факультетів університету.

Учасникам олімпіади було запропоновано для вирішення широкий комплекс завдань з царин патентного права, авторського права і суміжних прав, індивідуалізації товарів та послуг, охорони інтелектуальної власності.

На думку журі, усі учасники олімпіади успішно впорались із завданнями, продемонструвавши високий рівень теоретичних і практичних знань.

Авторами найкращих відповідей, а отже, і переможцями олімпіади визнано:

I місце – Биков Владислав 3 курс, 4 група, ФМТП
II місце – Кучерявенко Сергій  3 курс, 3 група, ФМТП