"Турнір закоханих" у студентському містечку

13 лютого 2017 року в гуртожитку №3, напередодні Дня закоханих, традиційновідбувся конкурс на визначення найкращої ідеальної пари студмістечка серед студентів-мешканців гуртожитків.

На свято завітали почесні гості: директор студмістечка Последнік Ірина Михайлівна, заступник директора студмістечка Сиса Олена Володимирівна, начальник відділу навчально-виховної роботи Кладченко Марія Володимирівна, голова РСС КНТЕУ Понкратова Дар’я Андріївна, заступники деканів з навчально-виховної роботи всіх факультетів, а також завідувачі гуртожитків.

Цього разу тематикою вечора були «Лицарські змагання». Вечір почали із зізнань у коханні, також пари показали вміння розуміти одне одного без слів. Хлопці без будь-яких вагань змогли за дотиком руки знайти «свою половинку», а дівчатам довелося показати свої знання в літературі, зокрема творів про кохання.

Атмосферу романтики створювали таланти студмістечка, що надавало святу ще більшого відчуття щирого кохання.

Судячи з емоцій гостей свята, все пройшло неймовірно та буде згадуватися ще довго.

Кожна пара запам’яталася гостям, тому і результати були наступними:

«Найкмітливіша пара» - Сарсур Юсиф  та Кобиляцька Владлена (гуртожиток  №1),

«Найкреативніша пара» - Фозілов Рустам та Стрижак Юлія (гуртожиток №2),

«Найвеселіша пара» - Сіліверстов Владислав та Мельник Аліна (гуртожиток №4),

«Найніжніша пара» - Мартьянова Анна та Саіпов Олександр (гуртожиток №6).

Перемогу й звання «Ідеальна пара студмістечка» вибороли: Іванунь Андрій та Кравчук Вікторія (гуртожиток №3).

Вітаємо усіх з цим чарівним святом!

Нехай кожен знайде свою ідеальну другу половинку, яка зігріватиме теплом кохання!

13.02.2017
остання редакція 14.04.2017