День гостинності для учнів гімназії на кафедрі вищої та прикладної математики

13 лютого 2017 року викладачі кафедри вищої та прикладної математики факультету фінансів та банківської справи провели день гостинності для учнів гімназії № 59 ім. О.Бойченка.

Майбутні вступники ознайомились із університетом, відвідали лабораторії, аудиторії, бібліотеку, поспілкувались з викладачами, отримали вичерпні відповіді на свої питання. Сподіваємось, ця зустріч допоможе цьогорічним випускникам-гімназістам правильно обрати свою майбутню професію, а ми чекатимемо їх на факультеті!

13.02.2017
redactor