Мистецтво слова: студенти та співробітники написали диктант з української мови

20 лютого 2017 року з нагоди відзначення Міжнародного дня рідної мови кафедра сучасних європейських мов провела диктант з української мови.

У заході взяли участь 53 особи, серед них студенти всіх факультетів, викладачі й співробітники нашого університету. Дякуємо всім учасникам, бажаємо творчих успіхів і натхнення в мистецтві оволодіння рідним словом.

Результати перевірки засвідчили досить високий рівень володіння мовою.

Найвищі оцінки за диктант отримали:

1. Яцюк Дмитро Васильович (начальник відділу маркетингу і зв’язків з громадськістю).
  2. Чемерис Юлія Володимирівна (провідний спеціаліст відділу маркетингу і зв’язків з громадськістю).
  3. Тонконог Ірина Віталіївна (викладач кафедри сучасних європейських мов).
  4. Швайцер Вероніка Олександрівна (студентка 1 курсу 8 групи ФРГТБ).
  5. Польовик Євгенія Вікторівна (студентка 1 курсу 2 групи ФОАІС).
  6. Довгаль Ольга Іванівна (студентка 1 курсу 1 групи ФОАІС).
  7. Мостова Марія Павлівна (студентка 1 курсу 2 групи ФОАІС).

Дякуємо всім за участь і бажаємо подальших успіхів і творчого самовдосконалення.

20.02.2017
adv