Оголошеннявсі

Круглий стіл «Організаційно-методологічні проблеми реалізації магістерських програм англійською мовою викладання»

21 лютого 2017 року відбувся круглий стіл на тему «Організаційно-методологічні проблеми реалізації магістерських програм англійською мовою викладання».

Задачою круглого столу було удосконалення та розвиток освітньо-професійних програм здобувачів освітнього ступеня «магістр» англійською мовою викладання.

Серед питань, які стали предметом обговорення, були:

• вимоги до випускних кваліфікаційних проектів (робіт) здобувачів освітнього ступеня «магістр» англійською мовою викладання;
  • підвищення рівня володіння англійською мовою викладачів освітньо-професійних програм підготовки здобувачів освітнього ступеня «магістр» англійською мовою викладання;
  • проблеми методичного та інформаційного забезпечення підготовки студентів магістерських програм англійською мовою викладання;
  • забезпечення необхідних для викладання англомовних дисциплін спеціалізованих англомовних джерел та періодичних видань;
  • використання візуального супроводження та інтерактивних методів навчання на практичних заняттях;
  • особливості роботи з іноземними студентами.

Участь в обговоренні брали викладачі, залучені до реалізації магістерських програм англійською мовою викладання, з кафедр міжнародних економічних відносин, економіки та фінансів підприємства, туризму та рекреації, товарознавства, управління безпечністю та якістю, менеджменту, міжнародного приватного, комерційного та цивільного права, готельно-ресторанного бізнесу, банківської справи, торговельного підприємництва та логістики разом з проректором з науково-педагогічної роботи та міжнародних зв’язків Саєм В.М. та провідним спеціалістом відділу міжнародних зв’язків Головачовою О.С.

21.02.2017
остання редакція 14.04.2017