Оголошеннявсі

Всеукраїнська студентська наукова конференція "Кредитно-фінансовий механізм в умовах глобалізаційних викликів"

21-22 лютого 2017 року кафедрою банківської справи факультету фінансів та банківської справи була проведена Всеукраїнська студентська наукова конференція «Кредитно-фінансовий механізм в умовах глобалізаційних викликів».

Завантажити збірник тез доповідей

У конференції взяло участь 190 студентів з 13 вузів України, зокрема: Київського національного торговельно-економічного університету (м. Київ) - 141, ХТЕІ КНТЕУ (м. Харків) – 2,  ДВНЗ «Київський національний економічний університет ім. Вадима Гетьмана» (м. Київ) - 9, Вінницького торговельно-економічного коледжу КНТЕУ (м. Вінниця) - 2, Вінницького торговельно-економічного інституту КНТЕУ (м. Вінниця) - 7, Торговельно-економічного коледжу КНТЕУ (м. Київ) – 10, Київської державної академії водного транспорту ім. П. Конашевича-Сагайдачного (м. Київ) – 1, Хмельницького торговельно-економічний коледжу  КНТЕУ (м. Хмельницький) – 1, Харківського торговельно-економічного інституту КНТЕУ (м. Харків) - 2, Харківського інституту фінансів КНТЕУ (м. Харків) – 6, Університету державної фіскальної служби України (м. Ірпінь) – 1, Одеського фінансово-економічного коледжу КНТЕУ (м. Одеса) – 6, Київського національного університету імені Тараса Шевченка (м. Київ) – 2.

21 лютого конференцію відкрила проректор з науково-педагогічної роботи Київського національного торговельно-економічного університету Шаповал Світлана Леонідівна. У своєму вітальному слові вона наголосила на надзвичайній актуальності наукових заходів студентів для їх професійного зростання та майбутньої професії. Також з привітаннями виступили декан факультету фінансів та банківської справи к.е.н., доцент Канєва Тетяна Володимирівна та к.е.н, доцент кафедри банківської справи Сушко Наталя Мар’янівна.

На пленарному засіданні було заслухано чотири цікавих наукових доповіді студентів КНТЕУ: Дрюк Анни, Огородник Аліни, Гальченко Катерини та Бойко Юрія, які освітили проблеми та перспективи розвитку кредитно-фінансового механізму в умовах глобалізаційних викликів. Загальну модерацію заходу здійснювала к.е.н., доцент кафедри банківської справи Маслова Наталя Олександрівна, яка організувала цікаву дискусію за результатами доповідей, у якій взяли участь студенти й викладачі КНТЕУ та інших вузів.

У другій половині першого дня всеукраїнської конференції працювало 4 секції, на яких виступило понад 68 учасників, а саме: «Регулювання кредитно-інвестиційної діяльності в Україні» - 23, «Вплив глобальних процесів на фінансовий ринок України» - 16, «Інструменти стимулювання розвитку фінансово-кредитних установ» - 11, «Фінансова складова економічного розвитку» - 18.

На заключному пленарному засіданні відбулось нагородження 44 переможців: дипломами І ступеня – 4 студенти, дипломами ІІ ступеня - 8 студентів,  дипломами ІІІ ступеня – 12 студентів, подяками – 20 студентів.

остання редакція 14.11.2017