Оголошеннявсі

Всеукраїнський науково-практичний тренінг "Інформаційні технології в навчальному процесі: якісна освіта"

21 лютого 2017 року в КНТЕУ відбувся Всеукраїнський науково-практичний тренінг «Інформаційні технології в навчальному процесі: якісна освіта».

Мета тренінгу -  удосконалення і підвищення якості освітньої діяльності, розвитку й поглиблення співробітництва з вищими навчальними закладами та провідними ІТ-компаніями України.

Співорганізаторами заходу виступили Київський національний університет будівництва і архітектури, ТОВ «Інтелект Сервіс», корпорація «Парус», Центр сертифікованого навчання «Проком».

З вітальним словом і побажаннями успіхів в опануванні нових знань до учасників тренінгу в лекційній аудиторії Б-207 звернулися перший проректор з науково-педагогічної роботи Притульська Наталія Володимирівна, представники компаній-співорганізаторів тренінгу від ТОВ «Проком» Столярчук Ірина Аркадіївна, корпорації «Парус» Чиєсова Євгенія Олександрівна, ТОВ «Інтелект Сервіс» Кондратюк Сергій Сергійович та завідувач кафедри програмної інженерії та інформаційних систем Криворучко Олена Володимирівна.

У рамках представленої програми в комп’ютерних аудиторіях корпусу Б були проведені тренінги:

• Цифрова трансформація: функціональні можливості системи електронного документообігу M.E.Doc. Модератори тренінгу - спеціалісти з розвитку персоналу компанії «Інтелект-Сервіс» Кім А.С., Кондратюк С.С.;
  •  Новітні рішення автоматизації підприємства на базі хмарної платформи «jПарус». Модератор тренінгу - координатор програми для вищих навчальних закладів корпорації «Парус» Чиєсова Є.О.;
  •  «1С:Підприємство 8.3»: облік успішності студентів і аналітичний звіт (конфігурація робочого рішення за півгодини). Модератор тренінгу - керівник Центру сертифікованого навчання «Проком», чинний тренер, к.ф.-м.н., Столярчук І.А.;
  • QR-кодування – додатковий (тактильний) канал сприйняття інформації. Модератори тренінгу - завідувач кафедри програмної інженерії та інформаційних систем КНТЕУ, д.т.н., Криворучко О.В. та голова циклової комісії інформаційних систем та технологій ТЕК КНТЕУ Десятко А.М.;
  • Програмно-інструментальна платформа дистанційного навчання Moodle. Модератори - завідувач лабораторії дистанційного навчання КНТЕУ Роганов В.П. та провідні інженери лабораторії дистанційного навчання КНТЕУ Беспалов В.Е. та Стратанович Т.Е.;
  • Створення інтерактивних презентацій з використанням хмарних сервісів (Prezi). Модератори тренінгу - старший викладач  кафедри програмної інженерії та інформаційних систем, к.т.н., Сидорчук Володимир Євгенович та провідний інженер кафедри програмної інженерії та інформаційних систем Дитинюк Олександр Володимирович.

У тренінгах взяли участь 220 освітян, у тому числі 93 учасники з різних вузів України, зокрема:

• Київського національного торговельно-економічного університету
  • Київського національного університету будівництва і архітектури
  • Київського національного університету культури і мистецтв
  • Харківського торговельно-економічного коледжу
  • ДВНЗ «Київський національний економічний університет ім. Вадима Гетьмана»
  • Вінницького торговельно-економічного інституту КНТЕУ
  • Торговельно-економічного коледжу КНТЕУ
  • Київської державної академії водного транспорту ім. П. Конашевича-Сагайдачного
  • Хмельницького торговельно-економічного коледжу КНТЕУ
  • Подільського державного аграрно-технічного університету
  • Дніпропетровського національного університету імені Олеся Гончара
  • Сумського державного педагогічного університету імені А.С. Макаренка
  • Черкаського обласного інституту післядипломної освіти педагогічних працівників
  • Мелітопольського державного педагогічного університету імені Богдана Хмельницького
  • Черкаського державного технологічного університету
  • Національного університету харчових технологій (м. Київ)
  • Відокремленого підрозділу Національного університету біоресурсів і природокористування України
  • Ірпінського економічного коледжу
  • Чернігівського національного технологічного університету
  • ДВНЗ "Київський енергетичний коледж"
  • Національного авіаційного університету (м. Київ)
  • Київської державної академії водного транспорту
  • Васильківського коледжу ВНЗ "Відкритий міжнародний університет розвитку людини "Україна"
  • Навчально-сертифікаційного центру Украероруху
  • ТОВ "БІ ДЖІ ЕС КОНСАЛТИНГ"
  • ТОВ «Бізнес–програми»
  • Державного підприємства обслуговування повітряного руху України

Учасники отримали сертифікат участі у Всеукраїнському науково-практичному тренінгу «Інформаційні технології в навчальному процесі: якісна освіта» та сертифікати корпорації «Парус», ТОВ «Інтелект-Сервіс», Центру сертифікованого навчання «Проком».

21.02.2017
остання редакція 14.04.2017