Оголошеннявсі

Презентація онлайн-компоненту MyEnglishLab від освітньої компанії «Пірсон Ед`юкейшн»

24 лютого 2017 року в рамках угоди про співпрацю між КНТЕУ та освітньою компанією «Пірсон Ед`юкейшн» і за ініціативою кафедри іноземної філології та перекладу відбувся методичний семінар "Презентація онлайн-компоненту MyEnglishLab".

Захід є частиною великого проекту, пов’язаного з формуванням так званих навичок ХХI століття. Семінар провів методист Міжнародного освітньо-методичного центру «PEARSON-DINTERNAL» Майкл Хадсон (Michael Hudson) (Велика Британія), який розповів про можливості використання MyEnglishLab викладачами та студентами КНТЕУ.

Учасники семінару дізнались про особливості та переваги роботи у віртуальній лабораторії вивчення англійської мови, що об’єднує викладача та студента та значно розширює можливості традиційного навчання, вчить студентів працювати автономно, самостійно та об’єктивно оцінювати свою успішність.

24.02.2017
redactor