Оголошеннявсі

Визначено кращих студентів I-го етапу Всеукраїнських студентських олімпіад з «Програмування» та «Інформатики»

23 лютого 2017 року на кафедрі програмної інженерії та інформаційних систем відбувся I етап Всеукраїнських студентських олімпіад з «Програмування» та «Інформатики».

За результатами олімпіад визначено кращих студентів:

• олімпіада з «Програмування»:

1 місце – Гайдучик Дмитро Миколайович, ФОАІС 3 курс 1 гр.

2 місце – Дзюін Антон Ярославович, ФМТП 3 курс 17 гр.

Слобожанин Ілля Іванович, ФОАІС 3 курс 7 гр.

3 місце – Фурман Максим Павлович, ФМТП 3 курс 17 гр.

Зінчук Олександр Вікторович, ФОАІС 3 курс 7 гр.

• олімпіада з «Інформатики»:

1 місце – Чудік Михайло Іванович, ФОАІС 1 курс 6 гр.

2 місце – Басюк Євгеній Володимирович, ФОАІС 1 курс 7 гр.

Юрчак Павло Вадимович, ФОАІС 1 курс 7 гр.

3 місце – Суржик Максим Олександрович, ФОАІС 1 курс 7 гр.

Студенти, які посіли призові місця, будуть рекомендовані до участі в II етапі Всеукраїнських студентських олімпіад, що відбуватимуться у відповідних ВНЗ.

23.02.2017
redactor