Семінар-практикум для працівників Пенсійного фонду

1 березня 2017 року доцентом кафедри адміністративного, фінансового та інформаційного права Дарагановою Н.В. було проведено три заняття з працівниками Пенсійного фонду України, які стосувалися особливостей реалізації трудового права в сучасній Україні.

Під час проведення цих занять були розглянуті питання щодо укладання, зміни та припинення трудового договору; особливостей реалізації працівниками права на відпустку; порядку застосування дисциплінарної та матеріальної відповідальності.

Працівники Пенсійного фонду здобули як теоретичні, так і практичні знання щодо застосування норм трудового законодавства України, отримали відповіді та консультації з питань трудового права України.

01.03.2017
redactor