Оголошеннявсі

Фахівці сфери інтелектуальної власності України поділилися знаннями з магістрами КНТЕУ

28 лютого 2017 року кафедрою адміністративного, фінансового та інформаційного права організовано зустріч фахівців Державної служби інтелектуальної власності України та ДП «Український інститут інтелектуальної власності» зі студентами-магістрами КНТЕУ.

У якості запрошених гостей учать у заході взяли: Олексій Арданов - начальник відділу нормативно-правового забезпечення у сфері авторського права та суміжних прав ДСІВ, Сергій Заянчуковський - начальник відділу авторського права та суміжних прав Укрпатенту, та Володимир Пісоченко - головний фахівець відділу авторського права Укрпатенту.

У рамках заходу зі студентами обговорювались питання базових положень і основні проблеми колективного управління  авторськими й суміжними правами, а також реєстрація договорів про передачу прав на службові твори.

28.02.2017
redactor