Зима завершилася випуском бакалаврів у КНТЕУ

28 лютого 2017 року в Київському національному торговельно-економічному університеті відбулися урочистості з нагоди випуску бакалаврів заочної форми навчання всіх факультетів.

Більше 1300 випускників отримали диплом державного зразка. Диплом із відзнакою отримали 8 бакалаврів факультету міжнародної торгівлі та права.

Зі словами вітання до випускників звернулися декани факультетів, які привітали їх з успішним завершенням важливого етапу в професійному житті та висловили сподівання, що наступного року вони продовжать навчання в одному з найпрестижніших університетів України – Київському національному торговельно-економічному університеті.

Вітаємо випускників, бажаємо щастя, благополуччя, добробуту, нових здобутків та досягнень у професійній діяльності!

Чекаємо Вас на новому цікавому етапі життя – у магістратурі!

28.02.2017
redactor