Півфінал КВН у КНТЕУ: весна, бджоли та бурульки

У перший день весни, і це вже стало традицією, в КНТЕУ розпочався півфінал IV сезону «Ліги КВН КНТЕУ за Кубок Ректора».

У першому дні півфіналу взяли участь чотири команди:

1. Творче об'єднання "Бурулька" (КНТЕУ)
  2. "Эконом-Класс" (Харківський торговельно-економічний інститут)
  3. "Старик Умора" (КНТЕУ)
  4. "Жигуленок" (КНТЕУ)

Гра була насичена яскравими та дуже смішними номерами. Глядачам надовго запам’ятаються родина бджіл («Старик Умора») та батько-футбольний фанат («Бурулька»). Наразі саме команда «Бурулька» була справжнім фаворитом глядачів та журі. Тому їх справедлива перемога з блискучим результатом (9,6 балів!) стала тріумфом для всіх шанувальників їхнього таланту.

Не обійшлося без лірики – Вєня (лідер команди «Бурулька») продекламував вірш, присвячений батькам:

"...Без повода не повышайте голос,
Чтоб мама не рыдала у окна.
Есть в жизни место и для черных полос,
Но жизнь одна. И мать у вас – одна...."

Зал аплодував стоячи. На цій ліричній ноті і завершився перший день півфінальної гри КВН.

До фіналу пройшли наступні команди:

Творче об'єднання "Бурулька" (КНТЕУ)

Команда «Старик Умора» (КНТЕУ)

Дякуємо вельмишановному журі фестивалю:

1. Юрій Шевчик – автор студії "Мамахохотала" на телеканалі НЛО ТВ;
  2. Євгеній Новоселецький – стендап комік та автор студії "Мамахохотала" на телеканалі НЛО ТВ;
  3. Андрій Бережко - учасник таких телевізійних проектів, як: "Comedy баттл" (телеканал ТНТ), "Розсміши коміка" й "Ліга сміху" (телеканал 1 + 1), автор студії "Мамахохотала" (телеканал НЛО ТВ);
  4. Вдовиченко Іванна -  капітан команди КВН "Жіноча збірна Чернівців", учасниця команди "Необъяснимо, но факт"; переможниця "РК" на 1+1, учасниця "Comedy баттл", "Без границ" на ТНТ;
  5. Руслан Фондера -  голова журі, директор КМЦ.

Вітаємо переможців!

А ми вже з нетерпінням чекаємо на завтра, коли відбудеться друга гра півфіналу. Тож приходьте до актової зали Конгрес-центру завтра о 15.00 та вболівайте за свої улюблені команди.

Очікуйте на відео.

01.03.2017