Конкурс найкрасивіших із факультету фінансів та банківської справи

24 лютого 2017 року в нічному клубі "Арена Сіті" відбувся конкурс «Міс ФФБС-2017», організований складом Ради студентського самоврядування ФФБС.

Глядачам були представлені 4 конкурси: візитка, танцювальний конкурс, дефіле в купальниках і вечірніх сукнях. Також кожна учасниця представляла на суд журі свій талант. Всього у конкурсі взяло участь вісім прекрасних представниць факультету. Але титул найкращої всього один, і журі вирішило, що найбільше його гідна студентка 1-го курсу  - Анжеліка Холоімова.

Вітаємо Анжеліку та бажаємо достойно представити факультет на конкурсі Міс КНТЕУ - 2017. Також були визначені Перша Віце-міс  Мішина Ангеліна та Друга Віце-міс Карпінська Тетяна.

Дякуємо всім учасницям за шикарне шоу!

А ось і результати цього вечора:

"Міс Ніжність" - Женя Петрова

"Міс Фотогенічність" - Лера Старченко

"Міс Талант" - Діана Шуляк

"Міс Стильність" - Саша Шабат

"Міс Посмішка" - Таня Карпінська

"Міс Оригінальність" - Ангеліна Мішина

"Міс Сексуальність" - Анжеліка Холоімова

"Міс Глядацьких симпатій" - Настя Вареник

Кожна учасниця запалила зал, продемонструвала справжній талант, залишившись у серцях глядачів надовго. Зі слів організаторів: «Цього року справді всі дівчата були унікальні, талановиті і всі без винятку прекрасні. Багато краси, таланту, праці і харизми показали наші красуні. Чоловічі серця билися швидше, а жіноча підтримка була шаленою! Цей конкурс перетворився в неймовірне шоу».

24.02.2017
redactor