Оголошеннявсі

Професора КНТЕУ нагороджено Почесною грамотою Національної служби посередництва і примирення

Пов’язане зображенняЗа вагомий особистий внесок у розвиток правової культури серед учасників соціально-трудових відносин, забезпечення соціально-економічної стабільності в державі та розвиток соціального діалогу в Україні Почесною грамотою Національної служби посередництва і примирення нагороджено завідувача кафедри маркетингу та реклами Київського національного торговельно-економічного університету, доктора наук із державного управління, професора Ромата Євгенія Вікторовича.

Національна служба посередництва і примирення (НСПП) – державний орган, створений Указом Президента України на виконання ст. 15 Закону України «Про порядок вирішення колективних трудових спорів (конфліктів)», з метою запобігання виникненню та сприяння врегулюванню колективних трудових спорів (конфліктів) під час примирних процедур.

02.03.2017
redactor