"Майстерня професійного зростання": програмуємо в "1С:Підприємство 8.3"

02 березня 2017 року в аудиторії Б-505 в рамках проекту «Майстерня професійного зростання» був проведений майстер-клас «Принципи роботи з основними об’єктами платформи «1С:Підприємство 8.3. Ролі».

До навчання були залучені студенти спеціальностей «Інженерія програмного забезпечення» та спеціалізації «Економічна кібернетика». На прикладі нескладних комплексних задач студенти отримали початкові навички програмування в системі «1С:Підприємство 8.3. Ролі».

Провела майстер-клас  к.ф-м.н. Столярчук І.А., яка є керівником центру сертифікаційного навчання «ПРОКОМ» - давнім партнером кафедри програмної інженерії та інформаційних систем.

Заняття пройшло цікаво та творчо.

Учасників заходу привітали завідувач кафедри програмної інженерії та інформаційних систем О.В. Криворучко та директор ГЦІТ Я.І. Шестак.

02.03.2017
1951