Workshop «Планування кар’єри юриста, починаючи з навчальної аудиторії»

03 березня 2017 року  кафедрою міжнародного приватного, комерційного та цивільного права під керівництвом к.ю.н., старшого викладача Ільченко Г.О. було проведено workshop «Планування кар’єри юриста, починаючи з навчальної аудиторії» (як увійти, утриматися та досягнути успіху в юридичному бізнесі).

У рамках заходу було проведено зустріч із юристами-практиками, а саме: Леоновим Юрієм Михайловичем, адвокатом, партнером юридичної фірми «Салком», Туголуковим Олександром Євгеновичем, адвокатом, бізнес-консультантом, президентом Київської колегії адвокатів «Праволад», Ільченком Антоном Вікторовичем, к.ю.н., директором з продажу ТДВ «СК «Альфа-Гарант», засновником юридичної компанії ТОВ «Фінанс-сервіс».

Усі учасники зустрічі отримали практичний досвід надання юридичної оцінки конкретним ситуаціям (що відбувалися в реальному житті) під час вирішення кейсів. Участь у вирішенні кейсів передбачала командну роботу, а команди-переможці отримали грошові призи від гостей. Всього взяло участь 6 команд з різних курсів.

І місце зайняла команда 5 курсу спеціалізації «Правове забезпечення безпеки підприємницької діяльності» (Коломійчук В’ячеслав, Донцул Яна, Луцишин Світлана, Іванченко Анатолій та Гарат Михайло).

ІІ місце – команда 5 курсу спеціалізації «Комерційне право» (Круть Аліна, Сироїд Ірина, Москаленко Владислав, Муренко Анна, Дубенчук Дарія).

ІІІ місце – команда 5 курсу спеціалізації «Цивільне право і процес» (Пророченко Максим, Шульгін Андрій і Яценко Анастасія).

Гості заходу були приємно вражені рівнем знань та якістю підготовки студентів і висловили свою повагу викладачам КНТЕУ, які навчали та підготували таких студентів.

03.03.2017
остання редакція 04.07.2017