Медаллю «За працю і звитягу» нагороджено професора КНТЕУ

21 лютого 2017 року в Міністерстві освіти і науки України відбулося урочисте вручення державних нагород працівникам сфери освіти і науки України.

Згідно з Указом Президента України №533/2016 «Про відзначення державними нагородами України з нагоди 25-ї річниці підтвердження всеукраїнським референдумом Акта проголошення незалежності України 1 грудня 1991 року» від 01.12.2016 р. за значний особистий внесок у соціально-економічний, науково-технічний, культурно-освітній розвиток Української держави, вагомі трудові досягнення, багаторічну сумлінну працю нагороджено медаллю «За працю і звитягу» завідувача кафедри банківської справи Київського національного торговельно-економічного університету д.е.н., професора Шульгу Наталію Петрівну.

21.02.2017
redactor