Оголошеннявсі

Інформація про проведення науково-практичної студентської конференції з іноземної мови “Пізнання світу через діалог культур”

2 березня 2017 року кафедрою іноземної філології та перекладу було проведено студентську науково-практичну конференцію за темою “Пізнання світу через діалог культур”. У конференції взяли участь студенти І-ІІІ курсів у кількості 44 осіб. У доповідях та повідомленнях студентів на основі огляду літературних джерел та інтернет-ресурсів були висвітленні виклики процесів глобалізації ті їх впливу на національні культури, проблеми масової еміграції до високорозвинених країн, труднощі міжнаціональних шлюбів, поняття культурного шоку та інші тенденцій сучасного світу. Більшість виступів були заслухані з високою зацікавленістю та викликали обговорення. Найкращими стали наступні доповідачі:

Секції англійської мови

Секція №1