Cемінар представника Clarivate Analytics

9 березня 2017 року на базі Київського національного торговельно-економічного університету  відбувся семінар представника Clarivate  Analytics  Ірини Тихонкової на тему «Можливості платформи Web of Science для якісних наукових досліджень».

Семінар відбувся з метою інтеграції університетської науки у європейський і світовий дослідницький та освітянський простір через публікування в міжнародних наукометричних базах даних, забезпечення індексу цитування викладачів, поглиблення знань науковців щодо роботи з інформаційною платформою Web of Science.

Ірина Тихонкова ознайомила присутніх викладачів, аспірантів, молодих вчених з можливостями платформи Web of Science, зокрема з інструментами Clarivate Analytics для науковця, бізнес моделями журналів та відзначила, де краще опублікувати роботу, щоб не загубитися у світі науковців.

Презентація "Можливості платформи Web of Science для якісних наукових досліджень"

09.03.2017
redactor