Лекція від представника комп'ютерної академії "ШАГ" щодо сучасних методів менеджменту для стабільного розвитку компанії

9 березня 2017 року кафедрою менеджменту для студентів ФФБС і всіх охочих було організовано лекцію представника комп’ютерної академії "ШАГ" — Катерини Володимирівни Піхулі на тему "Які сучасні методи менеджменту забезпечують стабільний розвиток компанії».

Катерина Піхуля в цікавій формі розповіла студентам про сучасні методи менеджменту та методи залучення нових клієнтів (слухачів), їх особливості та перешкоди на шляху реалізації.

Лектор звернув увагу на зв'язок між рівнем зацікавленості майбутньої цільової аудиторії та реальних клієнтів компанії, на те, що сьогодні організації конкурують не товарами, продукцією і послугами, а моделями управління. Акцентував увагу на тому, що у світі зараз відбувається четверта промислова революція, яка впливає на економіку, несе зміни, що збільшує попит на ІТ-напрям.
Студенти отримали багато корисної інформації та відповіді на всі свої запитання.

09.03.2017
остання редакція 04.07.2017