Майстер-клас, присвячений захисту прав людини

11 березня 2017 року в Київському національному торговельно-економічному університеті відбувся майстер-клас, присвячений питанням захисту прав людини в рамках Ради Європи. З вітальним словом до учасників заходу звернулась завідувач кафедри міжнародного публічного права Дешко Людмила Миколаївна.

Практичний інтерес під час майстер-класу викликало питання умов прийнятності індивідуальної заяви до Європейського суду з прав людини. Участь у заході взяли студенти спеціальності "Міжнародне право".

У рамках угоди про співпрацю з Асоціацією адвокатів України на базі КНТЕУ протягом квітня-травня 2017 р. відбудуться такі майстер-класи:

- «Захист прав адвоката: інформаційна безпека професійної діяльності»,

- «Оплата праці адвоката та помічника адвоката»,

- «Оподаткування адвокатської діяльності в залежності від організаційно-правових форм здійснення такої діяльності»,

- «Адвокат у кримінальному процесі: особливості здійснення адвокатської діяльності на різних стадіях кримінального процесу».

11.03.2017
redactor