Оголошеннявсі

Лекція заступника головного зберігача Національного музею історії України - «Експертиза української та російської ікони»

13 березня 2017 року на кафедрі товарознавства та митної справи відбулася відкрита лекція заступника головного зберігача Національного музею історії України, кандидата історичних наук Походящої Олени Борисівни на тему «Експертиза української та російської ікони» для студентів ФТМ ІІІ-ІV курсів.

Лектор розглянула класифікацію ікон, функціональне застосування ікон, будову іконної дошки, історію розвитку української та російської ікон, ідентифікаційні ознаки ікон різних хронологічних періодів.

Також лектор приділила увагу розгляду іконографічних типів зображення Ісуса Христа та головних сюжетів українських ікон.

Значна увага була приділена методам дослідження ікон, що перетинають митний кордон України, та визначенню їх автентичності.

13.03.2017
остання редакція 04.07.2017