На базі КНТЕУ відбувся Відкритий чемпіонат України з перетягування канату

11 березня 2017 року на базі КНТЕУ в спортивному манежі №1 відбувся Відкритий чемпіонат України з перетягування канату - 2017.

КНТЕУ традиційно є флагманом спортивного молодіжного руху й даний вид спорту не став виключенням.

На відкритті чемпіонату був присутній президент Федерації найсильніших атлетів України і перетягування канату, заслужений працівник з фізичної культури та спорту України Володимир Миколайович Кіба, який подякував адміністрації КНТЕУ та університету в цілому за участь у змаганнях у якості партнера та побажав перемоги найкращим.

Перший проректор КНТЕУ Притульська Наталія Володимирівна привітала учасників чемпіонату, побажала перемоги найкращим і найсильнішим та наголосила на тому, що спорт - це конкуренція, проте це основа для згуртованості та дружби.

Проректор з навчальної і виховної роботи НУБІП Кваша Сергій Миколайович також взяв участь у відкритті заходу.

Приємним сюрпризом для всіх гостей заходу став виступ жіночої збірної КНТЕУ з чирлідингу, після якого розпочалась офіційна частина чемпіонату.

На захід також завітав  Міністр-Радник Посольства Японії в Україні Мічіо Харада (Michio Harada), який залюбки вболівав за українські команди та взяв участь в урочистому нагородженні команд.

Варто зауважити, що конкуренція була дуже високою, адже учасниками були досвідченні спортсмени, збірні команди військових університетів та училищ.

Місця серед чоловічих команд розподілились:

1. Жашків
  2. Тітан (НУБІП)
  3. Житомирський військовий інститут
  4. НАВС (Національна акдемія внутрішніх справ)
  5. Спартан (НУБІП)
  6. ВІКНУ (Військовий інститут Київського національного університету ім. Т. Шевченка)
  7. 101 бригада ЗСУ
  8. КНТЕУ
  9. ВІТІ (Військовий інститут технологій і інформації)
  10. ОППУ (Об’єднаний президентський полк України)
  11. ДПСУ (Державна прикордонна служба)