Ігри розуму: XV Чемпіонат КНТЕУ з «Брейн-рингу» гра «Що? Де? Коли?»

13 березня 2017 року пройшов І тур відбіркового турніру XV Чемпіонату КНТЕУ з «Брейн-рингу» гра «Що? Де? Коли?».

В інтелектуальному змаганні взяло участь 18 команд із числа студентів та випускників усіх факультетів університету.

Запекле інтелектуальне протистояння, позитивні емоції, нові відкриття… Гра була насичена питаннями з різноманітних сфер задля розвитку логічного мислення в молодих інтелектуалів.

Традиційним ведучим «мозкового пауерліфтінгу» був к.е.н., доцент кафедри туризму та рекреації Хлопяк Сергій Васильович.
Переможцями змагань цього року стали:

1 місце – «Вуса Бурди» (збірна команда факультетів)
2 місце – «Теорія маленького Спока Шредінгера» (ФРГТБ, ФФБС та ФОАІС)
3 місце – «UV» (ФРГТБ та ФОАІС)

Усі учасники отримали цінні призи. Переможці були нагороджені грамотами, учасники – подяками.

Команди-переможці будуть представляти КНТЕУ на загальноуніверситетському турнірі за участю команд структурних підрозділів з Чернівців, Ужгорода, Харкова, Одеси та Вінниці.

13.03.2017
2040