День Шостого Задзеркалля - свято в гуртожитку №6

14 березня 2017 року вперше відбулося чарівне свято, присвячене Дню Шостого Задзеркалля.

На нього завітали Аліса та Капелюшник з Країни Чудес. Усі охочі змогли поринути в казку та неймовірну атмосферу. Зануритися в казкове дійство усім присутнім допомогли яскраві декорації. Свято вийшло незабутнім.

Студентів та гостей, які завітали на захід, чекали веселощі та радощі. Дівчата та хлопці подарували запальний танок, приготували чудові пісні, також завітав чарівник, який наповнив урочисту залу загадковістю.

На студентів чекали веселі конкурси, музика та безліч позитивних емоцій. Переможці конкурсів отримали солодкі подарунки.

Наприкінці свята на кожного чекали смаколики, тож свято подарувало піднесений настрій та посмішки.

Директор студмістечка та завідувач гуртожитку теплими словами привітали мешканців гуртожитку й гостей, адже відбулося перше «сімейне» свято - виповнився 1 рік гуртожитку №6.

Неймовірне дійство відбулося в нашому Шостому Задзеркаллі...

14.03.2017
остання редакція 04.07.2017