Виїзне заняття в п’ятизірковому бутік-готелі «Опера»

15 березня 2017 року студенти 2 курсу ФРГТБ і викладачі кафедри готельно-ресторанного бізнесу - Гопкало Л.М. та доц. Охріменко А.Г. провели виїзне практичне заняття з дисципліни «Готельна справа» в п’ятизірковому бутік-готелі «Опера».

Під час навчальної екскурсії студенти ознайомились із високими стандартами обслуговування туристів, професійними компетентностями персоналу, інноваційними методами обслуговування, відчули атмосферу гостинності.

Студенти та викладачі КНТЕУ вдячні за захоплюючу та змістовну презентацію HR-менеджеру готелю Тетяні Бабійчук.

Сподіваємось на подальшу плідну співпрацю!

redactor
остання редакція 04.07.2017