Чергова перемога студентської науки зі спеціальності «Туризм»

16 березня 2017 року у Львівському інституті економіки та туризму відбулася підсумкова науково-практична Конференція ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з природничих, технічних і гуманітарних наук за напрямом «Туризм» у 2016/17 році.

Другий тур конкурсу проводився у ІІ етапи:

• перший етап – заочний (рецензування робіт);
  • другий етап – очний (науково-практична конференція).

У першому турі конкурсу взяли участь 79 наукових студентських робіт з вищих навчальних закладів більшості регіонів України, а саме: Київ, Львів, Чернівці, Івано-Франківськ, Суми, Харків, Луцьк, Черкаси, Ужгород, Харків, Дніпропетровськ, Запоріжжя, Вінниця, Миколаїв, Кременчук, Маріуполь, Мелітополь, Житомир, Умань, Хмельницький, Херсон, Полтава, Тернопіль та Сєвєродонецьк.

Дані роботи були передані на рецензування Галузевій конкурсній комісії у складі: Бочан І.О., ректор, д.е.н., професор – голова комісії, Паньків Н.Є, к.б.н., в.о. доцента, проректор з науково-педагогічної роботи і туризму, Лозоіецька В.Т., д.п.н., професор, Бомба М.Я., д.с-г.н., професор, Берест Р.Я., д.і.н., професор, Джурик Н.Р-Й., к.т.н., доцент, Безручко Л.С., к.г.н., доцент, Кучинська І.В., к.б.н., доцент, Матвіїв-Лозинська Ю.О., к.п.н., в.о. доцента, Кушнірук Г.В., к.е.н., ст. викладач, Клапчук М.В, к.г.н., ст. викладач, Цимбала О.С., ст. викладач.

На основі рецензій та відкритого обговорення конкурсною комісією до другого етапу (науково-практичної конференції) було запрошено авторів 20 найкращих робіт.

У своєму вступному слові Ігор Омелянович Бочан зазначив: «...Туризм є рушійною силою подолання бідності, створення робочих місць та душевної гармонії...».

За результатами захисту наукових робіт було визначено переможців, до яких увійшли студенти Київського національного торговельно-економічного університету:

• диплом І ступеня – студент 1 курсу магістратури ФРГТБ Туник Олександр Миколайович, наукова робота: «Туризм без бар’єрів» (науковий керівник – д.е.н., проф. Ткаченко Т.І.);
  • диплом ІІ ступеня – студентка 3 курсу ФРГТБ Друженець Алла Вадимівна, наукова робота: «Універсальний мобільний додаток в організації туристичної подорожі» (науковий керівник – к.е.н., доц. Хлопяк С.В.).

До числа переможців також увійшли представники структурних підрозділів КНТЕУ:

• диплом ІІІ ступеня – студентка Власікова Анастасія Віталіївна (Чернівецький торговельно-економічний інститут КНТЕУ);
  • диплом І ступеня – студентка Пилипець Олександра Вікторівна (Чернівецький торговельно-економічний інститут КНТЕУ).

Висловлюємо глибоку подяку та бажаємо творчого натхнення колективу ЛІЕТу, всім учасникам конкурсу!

Щиро вітаємо переможців, бажаємо подальших успіхів!

16.03.2017
остання редакція 04.07.2017