Лекція економіста федеральної торговельної комісії США Джона Хілке

15  березня 2017 року на запрошення кафедри економічної теорії та конкурентної політики та за сприяння Антимонопольного комітету України в КНТЕУ відбулася чергова лекція з весняного циклу лекцій представників північно-американських конкурентних відомств для студентів спеціальності «Управління в сфері економічної конкуренції». Лекція була присвячена проблемам взаємодії юристів та економістів у дослідженні та доведенні порушень конкурентного законодавства. Своїм досвідом зі студентами поділився Джон Хілке – економіст федеральної торговельної комісії (США).

Під час лекції були обговорені інституційні механізми поєднання юридичного та економічного інструментарію дослідження і доведення порушень в антимонопольних справах. Лектором приводилися цікаві приклади із власного досвіду розслідування справ про порушення законодавства про захист економічної конкуренції, а також справ про концентрацію суб'єктів господарювання.

Наступна лекція циклу відбудеться 29.03.2017 року з 09.55 до 11.15. Цього разу про інструменти аналізу справ про концентрацію суб'єктів господарювання розкаже юрист Федеральної торговельної комісії США Брайан Телпнер.

adv
остання редакція 04.07.2017