Оголошеннявсі

Студентка КНТЕУ - переможниця ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт

16 березня 2017 року в Переяслав-Хмельницькому ДПУ ім. Г. Сковороди відбулася підсумкова студентська науково-практична конференція ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з природничих, технологічних і гуманітарних наук за напрямком «Історичні науки» у 2016/2017 навчальному році.

Другий тур конкурсу проводився у ІІ етапи:

• перший етап – заочний (рецензування робіт);
  • другий етап – очний (науково-практична конференція).

Студентка першого курсу факультету торгівлі та маркетингу Київського національного торговельно-економічного університету Вишняк Наталія Ігорівна була запрошена взяти участь у підсумковій науково-практичній конференції ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт, за результатами якої отримала диплом ІІІ ступеня.

Вітаємо переможців конкурсу!

16.03.2017