Відбір студентів для проходження виробничої практики в готелях Греції

За ініціативою факультету ресторанно-готельного та туристичного бізнесу, кафедри готельно-ресторанного бізнесу, Навчально-тренінгової агенції "Job Trust" 15-17 березня 2017 року в КНТЕУ було проведено онлайн-співбесіду зі студентами факультету щодо відбору для проходження виробничої практики в провідних готельних комплексах Греції.

Метою проходження виробничої практики в підприємствах-лідерах готельного бізнесу Греції є набуття студентами фахових компетентностей, підвищення рівня володіння іноземними мовами, відпрацювання умінь та навичок на різноманітних посадах суб’єктів готельного та ресторанного бізнесу.

redactor
остання редакція 04.07.2017