Цикл занять з працівниками Пенсійного фонду України

Протягом останнього року на базі Київського національного-торговельно економічного університету Центр педагогічних та психологічних досліджень реалізовує співпрацю з Пенсійним фондом України шляхом проведення занять з працівниками з метою підвищення кваліфікації в психологічній спрямованості.

Заняття проводить директор центру, доцент кафедри психології, кандидат психологічних наук, доцент Ржевський Геннадій Миколайович. Головними темами занять стали:

1. «Попередження та розв’язання конфліктних ситуацій у колективах підрозділів»;
  2. «Професійна етика, діловий етикет та корпоративний кодекс»;
  3. «Психологічні особливості роботи з людьми похилого віку у сфері соціального пенсійного обслуговування населення».

Заняття відбулися 20 березня 2017 року в аудиторій А-227.

остання редакція 04.07.2017
redactor